Z1LAIKA Logo
Studio Z1LAIKA Dorota Kuriata
- strony internetowe - identyfikacja wizualna - specjalistyczne projektowanie W AutoCAD - druk cyfrowy - gadżety reklamowe oraz fotografia.

Znajdziesz mnie

Z1LAIKA DOROTA KURIATA

- strony internetowe - identyfikacja wizualna - specjalistyczne projektowanie - druk cyfrowy - gadżety reklamowe oraz fotografia -
O mnie

Z1LAIKA Logo
Z1LAIKA DOROTA KURIATA
Witaj, w Studio Z1LAIKA - fotografia & grafika. W ofercie - strony internetowe - identyfikacja wizualna - specjalistyczne projektowanie - druk cyfrowy - gadżety reklamowe oraz fotografia.

Dane firmy

Z1LAIKA DOROTA KURIATA
ul. MIODOWA 1, 78-320 POŁCZYN-ZDRÓJ
NIP: PL 669 156 69 01
tel. +48 600 706 333

grafika - strony internetowe - specjalistyczne projektowanie - druk cyfrowy - gadżety reklamowe - fotografia

Kolor roku 2020!

PANTONE Classic Blue

11 grudnia, 2019/Druk/9 min. czytaj

PANTONE

Ponadczasowy i trwały niebieski odcień PANTONE 19-4052 Classic Blue jest elegancki w swojej prostocie. Sugestywne niebo o zmierzchu, uspokajające właściwości prowokującego do myślenia PANTONE 19-4052 Classic Blue podkreślają nasze pragnienie niezawodnego i stabilnego fundamentu, na którym można budować, gdy przekroczymy próg w nowej erze.

19-4052 Classic Blue

Odciśnięty w naszych psychikach jako kojący kolor, PANTONE 19-4052 Classic Blue wprowadza ludzką duszę w spokój i ciszę, oferując schronienie. PANTONE 19-4052 Classic Blue pomaga skoncentrować się i zapewnia laserową klarowność, koncentrując nasze myśli na nowo. Odblaskowy niebieski odcień, Classic Blue wspiera odporność.

pantone-classic_blue

Ponieważ technologia wciąż wyprzedza ludzką zdolność przetwarzania wszystkiego, łatwo jest zrozumieć, dlaczego skłaniamy się ku kolorom, które są uczciwe i dają obietnicę ochrony. Zaufany PANTONE 19-4052 Classic Blue nie jest agresywny i łatwo się z nim wiąże. Ten uniwersalny faworyt związany z powrotem następnego dnia jest wygodnie objęty.

Źródło: www.pantone.com

Dodaj komentarz

Inverto Theme / Proudly powered by WordPress / Created by Z1LAIKA